KONTSERTETENDUS ''HINGUS''

16.11.2014 16:00 - 16:30Hing. Hingama. Hingeõhk. Hingetõmme. HINGUS.

Novembris hõljuvad hinged hõredas õhus. Hingeõhk jääb hingepeegli ette rippuma. Talv hingab juba kuklasse. Kui tööle hiljaks jäädes hingad jahedat õhku ja avastad, et hing kipub tühjaks jääma, on aeg üheks hingestatud luuleõhtuks. Näe seda, mis elav. Hinga sügavalt sisse ja välja.

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkestri ja T-Teatri kontsertetendus „HINGUS".

Orkestri esituses Gustav Holst, Priit Raik, Ott Kask.
Teatri esituses Hando Runnel, Leelo Tungal, Johnny B Isotamm, Aleksander Suuman, Jürgen Rooste, Juhan Viiding.

Lavastaja: Auri Jürna
Dirigent: Tarmo Kivisilla

Kunagi ennevanasti, kui dinosaurused ja moskiitod veel maailma valitsesid, umbes 2001. aastal sai kamp noori inimesi Tallinna Tehnikaülikoolis kokku ja asutas T-Teatri, mis on tänaseks arenenud mitme näoga elu- ja tudengiteatriks, mille kirevad repertuaarivalikud ja aina uuenev koosseis on kasvatanud mitu põlvkonda häid teatripisiku levitajaid. Innu ja hasardiga mängitakse koos väga erineva maiguga materjale imedest, köögist ja pornost, improst Vildeni, Gogolist maailmalõpuni, šõubisnissist klassikani.

Tehnikaülikooli puhkpilliorkester on eesti kultuurimaastikul seigelnud aastast 1950. Orkestri repertuaar on paindlik, ulatudes tantsulugudest sümfooniliste teosteni. Mängijaid seob armastus pillimängu vastu. Orkestri eesmärgiks on populariseerida puhkpillimuuusikat, töötades välja erinevaid kontsertetendusi ning pakkudes omanäolist repertuaari.

www.orkester.ee
www.tteater.ee

Liitu uudiskirjaga