Joel Pommerat „See laps"

2006/2007

Vaata treilerit siit

Vaata fotogaleriid siit

Laupäeval, 15. märtsil algusega kell 15.00 toimub Tartu Sadamateatris T-Teatri etendus "See laps", autor prantsuse näitekirjanik Joel Pommerat, lavastaja Margo Teder (VAT-Teater).

Etendus "See laps" on kollaa˛ tänapäeva lapsevanema elus esinevatest traagilistest ja ilusatest hetkedest. Klounaadilikult teatraliseeritud vormis püüab T-Teater oma lavastuses näidata igapäevaseid perekondlikke konflikte läbi heatahtliku muige. "See laps" on kohati valus. Valus, aga aus ja otsekohene. "See laps" tõstatab küsimuse, kas lapsevanema armastus on alati hea ka lapsele...?

Tükis mängivad T-Teatri näitlejad Piret Eesmaa, Hanna Allsaar, Marko Kiisa, Anti Roots, Kärt Kase, Tõnu Einasto, Marta Juursalu, Lauri Vasko, Sven Paulus, Kaspar Kaarlep ja Terly Toomast.

Lavastaja ja näitekirjanik Joël Pommerat sündis 1963. aastal Roanne´is. 1990. aastal asutas ta Louis Brouillard Theatre Company ning on muu hulgas lavastanud ka Prantsuse Rahvusteatris Strasbourg´is. Pommerat lavastab üksnes iseenda kirjutatut, tema näidendite lõplikud tekstid valmivad koos proovide ning lavastamisega.

 

2006-03-15

Liitu uudiskirjaga